בהנהלת דוד גניש-052-2756754 עדי גניש :052-8134243

מצבות מיוחדות בעיצוב אישי

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות

מצבות גרניט

יתרונותיהן של מצבות גרניט הן רבות: החל מעמידותה של הגרניט בפני תנאי מזג האוויר השונים ועד מראה אחיד אשר איננו מחייב חידוש קבוע – אין ספק שבחירה בגרניט היא ההחלטה הנכונה בעת הכנת המצבה. כדי שתוכלו להתייחד עם זכרו של הנפטר, מומלץ לפנות אל אבני חושן. עסק משפחתי זה מתמחה בהכנתן של מצבות מסוגים שונים. וזאת, תוך התאמתן לבקשות הלקוח. כמו כן, אנו מעניקים אחריות ל-30 שנה לטיב העבודה ויציבות המצבה.

מצבות גרניט – בחירה חכמה

המוות הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. בכך אין כל ספק. אכן, רבים מאתנו מקפידים לשמור על תזונה נכונה והתעמלות קבועה – מתוך להאריך את חיינו. עם זאת, איננו יודעים מתי יומנו יגיע. שכן האדם מתכנן תכניות – ואלוהים צוחק עליהן.

כך, כאשר קורה הנורא מכל – על המשפחה והחברים לתכנן כראוי את מקום קבורתו של הנפטר כמו גם את הדרך בה הקבורה תתבצע. מלאכת תכנון זו כוללת, בין היתר, את בחירת המצבה – כאשר מצבות גרניט הן מומלצות ביותר. לסוג זה של הנצחה יתרונות רבים; יתרונות הכוללים, לדוגמא, את עמידות של חומר הגלם, גמישות המאפשרת עיצובים שונים כמו גם אפשרויות חריטה אשר אינן דורשות חידוש בתדירות גבוהה.

בהתאם, מומלץ לשתף פעולה עם חברה המתמחה בעיצוב מצבות על ידי שימוש בגרניט. כדי למצוא את החברה המנוסה והמיומנת ביותר, יש לקבל המלצות מסביבתכם הקרובה. כמו כן, רצוי לוודא כי היא מחזיקה בניסיון וההכשרה המתאימים.

הנצחה ראויה

כולנו, בבוא היום, נלך לעולמנו. אכן, רבים מאתנו מתקשים להתמודד עם מחשבה זו, אך זוהי האמת לאמיתה. בהתאם, כאשר יגיע יומם של יקירנו, מומלץ לשתף פעולה עם אבני חושן. מדובר בעסק המתמחה בהכנת מצבות ובהתקנתן; ניסיון אשר נרכש לאורך 50 השנים האחרונות. כמו כן, עסק זה מתמחר את עבודתו בהתאם למספר גורמים – כאשר סוג בית העלמין ומיקום החלקה הם חלק בלתי נפרד מכך.

מצבות עמידות בעיצוב אישי

חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט