בהנהלת דוד גניש-052-2756754 עדי גניש :052-8134243

מצבות מיוחדות בעיצוב אישי

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות

מצבות זוגיות

מצבות זוגיות מיועדות לבני זוג אשר בחייהם ובמותם לא עזבו אחד את השני. רבים מאתנו משתדלים לנהל שגרת חיים בריאה מתוך תקווה להיפגש עם הבורא מאוחר ככל הניתן. עם זאת, על עובדה אחת אין וויכוח – ביום מן הימים נפגש עם אבותינו וניטמן בחלקת קבר. במקביל לכך, במידה ואתם מעוניינים להיקבר לצד בן או בת הזוג שלכם בחלקת קבר אחת, עומדת בפניכם אפשרות מומלצת בעת סידורי הקבורה: התקנתה של מצבה זוגית. מעוניינים גם אתם בפתרון מומלץ זה? אתם מוזמנים לפנות אל אבני חושן. עסק המתמחה בתחום זה לאורך 50 השנים האחרונות. כמו כן, אנו נסייע לכם לאורכו של תהליך מורכב זה מ-א' ועד ת'.

מצבות זוגיות: פתרון הנצחה חשוב

חיי היום-יום שלנו מתנהלים לפי שגרה ברורה מראש: החל מיציאה לעבודה בבוקר, איסוף ילדינו מהחוגים והחברים ועד הליכה למכון כושר מדי ערב וערב – מדובר בהתנהלות מאושרת ביותר. לעיתים קרובות מדי, אנו לוקחים מציאות זו כמובנת מאליה מבלי להקדיש לכך מחשבה רבה.

בהתאם, כאשר קורה הנורא מכל ואחד ההורים או קרובי משפחה אחרים נפטרים, מדובר בתקופה מורכבת; תקופה של משבר בה אנו מתמודדים עם מגוון רגשות ונקיפות מצפון. כדי להוריד מטלה אחת מליבכם וראשכם, חשוב לחפש אחר מצבה. למעשה, מדובר בפעולה המיועדת להנצחתו של הנפטר. כמו כן, לאחר בחירת חומרי הגלם והכיתוב הרלוונטי, אנו נחשף אליה בעת ה-30 למותו.

בהתאם, חשוב להקדיש לכך מחשבה רבה – כאשר אחת הבחירות הנפוצות ביותר הן מצבות זוגיות; בחירה באמצעותה ניתן יהיה לכבד את הנפטר כראוי. במילים אחרות, במידה והנפטר הותיר אחריו בן או בת זוג, מומלץ להתעניין בשיטת הקבורה הזוגית. וזאת, כאשר עליה יוצבו מצבות כפולות. כך, ההנצחה תהיה מלאה ומדויקת.

לכבד את המעמד – באחריות

רבים מאתנו מתקשים לחשוב על כך, אך ביום מן הימים אנו נעבור לגור בכתובת סופית ביותר: בית הקברות. במקביל, כדי שהמצבות יכבדו את המעמד ובייחוד – את הנפטר האהוב, מומלץ ליצור קשר עם אבני חושן. אנו מתמחים בהכנת מצבות באופן מקצועי – ובהתאם לדרישות הרלוונטיות. כמו כן, אנו מעניקים אחריות למצבה ל-30 שנה לטיב העבודה ויציבות המצבה.

מצבות עמידות בעיצוב אישי

חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט