בהנהלת דוד גניש-052-2756754 עדי גניש :052-8134243

מצבות מיוחדות בעיצוב אישי

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות

מצבות מעוצבות

תהליך בחירת מצבות מעוצבות הינו חלק הכרחי בעת פרידה מהנפטר. אכן, רבים מאתנו מסרבים להאמין כי יום אחד נפרד מסביבתנו האוהבת והתומכת. עם זאת, מדובר במציאות ממשית עמה רבים נאלצים לחוות מדי יום ביומו. בימי האבל הראשונים, כדי שנוכל להכיר באמת ולהבין כי יקירנו אכן לא לצדנו – יש להתמודד עם המציאות הקשה ולבחור במצבה. מתלבטים מהיכן להתחיל? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל אבני חושן. העסק, שעוסק בתחום מזה 50 שנה, יסייע לכם שלב אחר שלב בבחירת המצבה המתאימה – תוך מתן אחריות ל-30 שנה לטיב העבודה ויציבות המצבה.

 

בחירת מצבות מעוצבות – לצורך הנצחתו של הנפטר

לעיתים קרובות, אנו נוטים לאבד פרופורציה בנוגע לבעיות עמן אנו מתמודדים. בין אם מדובר בלקוחות בעייתיים בעבודה, אחד הילדים שמתפרעים או שמא מדובר בהיבטים יום-יומיים אחרים, אנו נסחף לעבר זוטות במקום להתרכז במצבם הבריאותי של משפחתנו.

כמו כן, כאשר המציאות נוחתת עלינו ואחד מקרובי המשפחה או החברים נפטר – נאלץ להתמודד עם סידורי הקבורה, כמו גם לקחת בחשבון את תכנון המצבה. למה הכוונה? רבים בטוחים כי עיצוב המצבה מסתכם בניסוח ההקדשה ובחריטה על האבן. בפועל, מלאכת עיצוב המצבה מתבססת על היבטים רבים – בסופם, תוכלו להנציח את הנפטר באופן המכובד ביותר.

אילו דגשים עליכם לקחת בחשבון בעת בחירת מצבות מעוצבות? חומר הגלם, לדוגמא, הינו נקודה חשובה ביותר. בין אם מדובר בגרניט או שמא מדובר בסוג אבן אחר – יהיה עליכם להחליט כיצד תרצו לעצב אותה. כמו כן, יש להחליט באיזה גוון תופיע המצבה – בין אם אתם מעדיפים צבעים בהירים, אפורים או כהים יותר.

 

לענות על הדרישות השונות

מצבות בעיצוב ייחודי יכבדו את המעמד וינציחו את הנפטר כראוי. כדי להוציא אל הפועל משימה זו, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אבני חושן. אנו נייעץ ונלווה אתכם בתקופה מורכבת זו. כמו כן, נענה על דרישותיכם באופן המדויק ביותר.

 

מצבות עמידות בעיצוב אישי

חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט