בהנהלת דוד גניש-052-2756754 עדי גניש :052-8134243

מצבות מיוחדות בעיצוב אישי

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות

מצבות משפחתיות

חשיבותן של מצבות משפחתיות היא עצומה. מדוע? כאשר אנו מאבדים הורה אחד או את שניהם, זוהי תחילתה של תקופת אבלות מורכבת – ללא כל ספק. כדי להקל ולו במעט על אופן ההתמודדות עם האובדן, רצוי להציב מצבות משפחתיות. כך, נוכל לבקר את יקירנו כאשר הם טמונים יחדיו. כדי להתחיל במלאכת עיצוב המצבה, מומלץ לפנות אל אבני חושן. עסק משפחתי זה מתמחה בעיצוב מצבות ובהכנתן לאורך ה-50 שנים האחרונות. נשמח לעמוד לרשותכם בתקופה מורכבת זו.

 

מצבות משפחתיות – ודרכי העיצוב שלהן

כאשר בני זוג מצהירים על אהבתם, הם מבטיחים כי יעמדו אחד לצד השני בבריאות ובחולי – עד המוות. מדובר בחברות אמתית המבוססת על הערכה ואהבה רבה. לאורך השנים, זוגות אלו מקימים משפחה, בונים בית ומלווים אחד את השנייה בתקופות שמחות ומורכבות כאחד. עם זאת, ככל שהם מתבגרים, כך הם מתמודדים יותר ויותר עם קשיים בריאותיים – עד כאשר הנורא מכל מגיע ואחד מהם נפטר.

במצבים מורכבים אלו, ההכנות לקראת הקבורה יכולות להיות קשות ביותר. עם זאת, לגבי היבט אחד חשוב להשקיע מחשבה: מצבות משפחתיות. למצבות אלו יתרונות רבים. ראשית, בחייו ובמותו הזוג המסור יוכל להיות יחדיו. כמו כן, מצבות אלו יאפשרו לקרובי המשפחה לא להתפזר בין חלקות קבר שונות ורחוקות אחת מהשנייה.

מתעניינים במצבות מסוג זה? האפשרויות העיצובית העומדות בפניכם הן רבות. בבואכם לעצב מצבות אלו, יש לבחור ראשית את סוג האבן ואת העיצוב שלה; עיצוב אשר יבטא את אופיים של הנפטרים על הצד הטוב ביותר. כמו כן, יש באפשרותכם להתקין אדניות הצמודות למצבה, כמו גם לבחור את ההקדשה שתיחרט על המצבה עצמה.

 

לדון בדברים החשובים

בין אם מדובר באבן גרניט, טבעית או אחרת – כדי לעצב את המצבות המשפחתיות יש לבחור את הסלע המתאים. בנוסף לכך, עומדות בפניכם אפשרויות עיצוב נוספות עליהם תוכלו לדון עם אבני חושן. עסק זה יענה על דרישותיכם באופן המקיף והמקצועי ביותר.

 

מצבות עמידות בעיצוב אישי

חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט