בהנהלת דוד גניש-052-2756754 עדי גניש :052-8134243

מצבות מיוחדות בעיצוב אישי

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות

מצבות תמונות

הכנתן של מצבות תמונות משמשות כטרנד של ממש; טרנד אשר הולך וצובר תאוצה לאורך השנים האחרונות. כאשר אנו נפרדים מקרוב משפחה אהוב, אנו מחפשים אחר דרכים שונות להנציח אותו – כאשר המצבה היא אחת הדרכים הנפוצות לשם כך. כיום, קיימים סוגים של מצבות בעיצוב מיוחד, כאשר מצבות בשילוב תמונות הן דוגמא טובה. כך, כל פעם שתבקרו את יקירכם – תוכלו להביט ולהיזכר בו. מתעניינים בפתרון זה? אתם מוזמנים ליצור קשר עם אבני חושן. אנו מתמחים בהכנת מצבות ובהתקנתן – בהתאם לדרישות הלקוח.

לעצב מצבות תמונות

פרידה היא דבר קשה – אך היא מתרחשת לעיתים קרובות. בין אם מדובר במעבר לעיר או מדינה אחרת, רבים מאתנו נאלצים לומר שלום לקרובי משפחה וחברים. וזאת, לאור העובדה שהמעבר הגאוגרפי מפריד בינינו לתקופות ממושכות. עם זאת, הפרידה האיומה מכולן היא בעת פטירתו של בן אדם אהוב. כלומר, מדובר בפרידה לנצח מדמות שליוותה אותנו בתקופות שונות בחיינו.

בהתאם, ובין אם מדובר במוות עקב מחלה או מנסיבות בלתי צפויות – עלינו לכבד את המת ולהיפרד ממנו בצורה מכובדת. חלק בלתי נפרד מכך כולל את הכנתה של המצבה – וגילויה ביום ה-30 לפטירה. חשוב לציין כי אופן הכנת המצבות ועיצובן משתנה ממשפחה למשפחה. בשל כך, נוצרו לאורך השנים האחרונות סגנונות מיוחדים – כאשר מצבות הנושאות תמונות הן דוגמא נפוצה לכך.

אכן, רבים מאתנו לא חורגים מהנוסחה הקבועה בכל הנוגע לחריטת מספר מילים על המצבה. עם זאת, רבים בוחרים גם להציב תמונה לצד הכיתוב; פעולה המשמשת כהנצחה ראויה. כדי שעיצוב ייחודי זה יענה על ציפיותיכם, חשוב לפנות אל חברה המתמחה בענף זה.

לתת כבוד אחרון

כדי לתת את הכבוד הראוי לנפטר, חשוב להשקיע זמן בעיצוב המצבה. החל מבחירת המילים שייחרטו עליה ועד בחירת התמונה שתלווה את ההקדשה – עיצוב המצבה יתבצע תוך שיתוף פעולה עם אבני חושן. עסק משפחתי זה מייצר בעצמו את המצבות – ואיננו מעביר את המשימה לגורמים חיצוניים. כמו כן, עסק זה מעניק אחריות ל-30 שנה לטיב העבודה ויציבות המצבה.

מצבות עמידות בעיצוב אישי

חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט